Оптимізація витрат на вирощування

Новий та унікальний формат дасть можливість всім відвідувачам отримати ексклюзивну, обгрунтовану інформацію та практичні рекомендації.

13.08.2021
"ФГ Євроінвест" - Хмельницька область, Дунаєвський район, с. Міцівці
ПРО ЗАХІД
Поява нових технологій, активний розвиток та інтенсифікація, конкуренція та кліматичні зміни - все це лише частина факторів, що впливають на розвиток агробізнесу в умовах сьогодення. Зі збільшенням пропозицій на ринку актуалізується питання щодо оптимізації витрат для отримання якості та кількості врожаю.
Як обробити ґрунт та зібрати врожай без втрат?
Яке насіння обрати, щоб отримати максимальну врожайність?
Як скласти якісну та ефективну систему живлення під потреби власного господарства?
Як захистити та зберегти потенціал гібридів та майбутнього врожаю?
Відповіді на усі ці питання будуть розкриті на нашому заході – AGROконцентрат.
AGROконцентрат присвячений демонстрації та обміну практичним досвідом, розкриттю дієвих рекомендацій по впровадженню сучасних рішень вирощування соняшнику та кукурудзи в складних умовах Хмельницької області.
Новий та унікальний формат дасть можливість всім відвідувачам отримати ексклюзивну, обгрунтовану інформацію та практичні рекомендації.
AGROконцентрат – це ефективне поєднання наукових та практичних знань від провідних фахівців європейських компаній.
В основі стоїть не лише демонстрація ефективності продуктів, а й можливість подальшого впровадження технологій в господарствах. Тому, головним завданням є надання практичних рекомендації, висвітлення актуальних проблематик та особливостей внесення продуктів в умовах Хмельницкого регіону.
Всі учасники заходу матимуть змогу не тільки оглянути демонстраційні ділянки та подивитись презентації, а й:
Поставити власні питання провідним фахівцям компаній
Обмінятися думками та подискутувати з колегами по регіону
Поспілкуватися з експертами з агротехнологічних питань.
На зареєстрованих учасників очікують приємні подарунки та призи від усіх партнерів даного заходу.
Переглянути відеозвіт з події AGROконцентрат Хмельницький:
Пропонуємо ознайомитись із агротехнологічною презентацією від MAS Seeds та партнерів:
Пропонуємо Вам ознайомитись з технологічною картою посівів гібридів соняшника та кукурудзи від MAS Seeds на полі AGROконцентрат.

Технологічна карта посівів гібридів соняшнику від MAS Seeds на полі "ФГ Євроінвест"
Технологічна карта посівів гібридів кукурудзи від MAS Seeds на полі "ФГ Євроінвест"

Як обробляти ґрунт та оптимізувати витрати на вирощування врожаю?

Сільське господарство – це не тільки важка праця, але й задоволення від хорошого врожаю та розвитку господарства. Компанія KUHN має 11 заводів, що виробляють причіпну, навісну та самохідну сільськогосподарську техніку та випускають техніку для точного землеробства, що наблизить ваше фермерське господарство до прибутку в 1000 доларів за гектар.

Зокрема, сучасна та ресурсозберігаюча техніка була представлена на заході AGROконцентрат на базі ФГ «Євроінвест», що с. Міцівці Дунаєвецького району Хмельницької області. В ході цього заходу розкрите питання, як сучасний фермер України повинен піклуватися про ґрунт та навколишнє середовище та при цьому оптимізовувати виробничі витрати в умовах появи нових технологій, активного розвитку, інтенсифікації, конкуренції та кліматичних змін.

Сільськогосподарська техніка KUHN – ставка на економію та екологію
Точне землеробство – це набір сучасних підходів у веденні агро виробництва, що дозволяють економити кошти, ресурси та піклуватися про екологію в тому числі за рахунок диференційованого та посекційного внесення засобів сільськогосподарського виробництва. Сьогодні точне землеробство - це не тільки реальність, але й необхідність, яку може забезпечити відповідна інноваційна сільськогосподарська техніка KUHN. Так, розумний розкидач добрив Axis EMC від KUHN має низку переваг:
Система EMC (електронний контроль потоку маси) – це система, яка включає в себе датчики, що вимірюють та фіксують дозування мінеральних добрив на кожному з двох дисків. Вона дає можливість працювати з посекційним відключенням та диференційованим внесенням добрив при виконанні робіт по картам-завданням, тобто під час застосування змінних норм внесення добрив у відповідності до агротехнічних вимог. Контролюючи технологічний процес розкидання добрив, система EMC дозволяє також дотримуватись заданих норм внесення з врахуванням умов навколишнього середовища, що змінюються впродовж доби. Як відомо, текучість добрива корелює з вологістю повітря, яка може збільшуватися або зменшуватися протягом дня. Комп’ютер в агрегаті з частотою 1 раз на секунду коригує ступінь відкриття заслінок, збільшуючи або зменшуючи норму на кожній тарілці окремо, враховуючи фактор текучості добрив задля дотримання виставленої норми внесення.
Іншою перевагою розумного розкидача KUHN Axis EMC є те, що він самокалібрується під кожен бігбег, оскільки якість добрив в різних бігбегах може відрізнятись – наприклад, в залежності від умов зберігання.


Серед додаткових переваг розкидача KUHN Axis EMC зазначимо також наступні:
  • Опція ISOBUS на техніці KUHN дозволяє використовувати монітор з іншою ISOBUS сумісною технікою, яка є у вашому господарстві.
  • Підтримка картографічних додатків, де джерелами для створення карти-завдання можуть бути: супутникові дані вегетації рослин, карти аналізів ґрунту та карти врожайності, створені під час збору врожаю.
  • Система SPEED SERVO забезпечує зміну точки падіння добрив на тарілки та контроль відкриття заслінок двома сервоприводами з лівої сторони та двома – з правої сторони. Сервоприводи забезпечують миттєву зміну робочої ширини та адаптацію розкидача до норми внесення добрив відповідно до карти завдання.
SPEED SERVO дозволяє економити 3% добрив у порівнянні з класичними системами, які використовують гідравлічні циліндри для керування заслінками.
  • Розкидач автоматично самоочищається, оскільки має отвір, втричі більший, ніж сито, через яке «просипається» добриво.
Завдяки вищеперерахованим технологіям, розкидач KUHN Axis EMC Axis визнаний найточнішим розкидачем у світі за висновком німецького дослідницького центра DLG та високо оцінений спеціалізованим агро-виданням Top Agrar.

Ще одним розумним агрегатом від KUHN представленим на AGROконцентрат на Хмельниччині стала просапна сівалка Maxima 3 TRM e. Один з головних її плюсів – це економія посівного матеріалу завдяки можливості диференційованого посіву, тобто посіву зі змінними нормами висіву. Наприклад, на більш продуктивних ділянках поля можна робити більшу норму висіву, а на бідних – меншу, що матиме позитивний ефект на економіку вашого підприємства.

Сівалка KUHN Maxima 3 TRM e має ще кілька функцій, які значно підвищують ефективність агро виробництва:

  • Швидкість посіву Maxima 3 TRM e збільшена у порівнянні з KUHN Maxima 2;
  • Maxima 3 TRM e оснащена електроприводом: власний автономний генератор змінного струму та акумулятор забезпечують надійність роботи висіваючих апаратів (власна мережа 48 Вт) незважаючи на трактор, з яким агрегатується сівалка;
  • Налаштування параметрів та норм висіву здійснюються з кабіни трактора.

Чому агробізнес України повинен застосовувати техніку для точного землеробства вже зараз?

Багато фермерів працюють з більш звичною та іноді застарілою технікою. Але чому саме зараз варто перейти до нового та замінити старе оснащення на сучасне? Тому що саме оновлення техніки допомагає оптимізувати виробничі витрати та бути більш конкурентними на фоні зниження прибутків, виснаження ґрунту та кліматичних змін.

Гарних Вам врожаїв та високої ефективності агро виробництва!

Просто залиште свій номер телефону і ми вам будемо надсилати сповіщення, коли ми додамо нову інформацію з полів
ПІДПИСКА
Чотири лідери
з напрямків обробки ґрунту, підбору якісного насіння, технологій живлення та захисту готові розкрити потенціал та можливості своїх продуктів в складних кліматичних умовах Дніпропетровського регіону.
Головна
Про захід
Що ви отримаєте
© 2021, АГРО КОНЦЕНТРАТ. Всі права захищені. Копіювання матеріалів заборонено.
Партнери
Made on
Tilda